| Yukina a întrebat:

Fetelor care va epilati cu ceara acasa? Ma gandeam sa imi cumpar un epilator cu ceara. E greu de folosit?

Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

Nu e greu.iti dau un site de unde iti poti comdanda,si eu mi-am comandat,pui tubul de ceara in acel suport, il bagi in priza pentru a se topi ceara, aplici apoi ceara pe picior sau unde e nevoie si apoi indepartezi cu hartia.http://www.epilat.com/home?page=shop.browse&category_id=17

1 răspuns:
| Frumushka a răspuns:

Eo m-am epilat cu ceara de nu cu epilator cu ceara...cu ceara e simplu: o topesti( o incalzesti pana se topeste toata) apoi astepti sa se raceasca pana cand o suporti pe piele dar sa nu fie prea rece k nu mai ia firele de par si apoi pui pe picioare daca acolo vrei dai cu un strat de 5-10 mm si astepti sa se raceasca pe picior apoi tragi in opusul directiei de crestere al firelor no sa-ti iasa din prima oara da daca mai faci o sa te prinzipeace sign succesbig grin