| AlexandruExTreMe a întrebat:

Voi unde v-ati gasit o prietena/iubita? La liceu, intr-un parc etc.E greu sa iti faci o iubita la liceu?

Răspuns Câştigător
| IonelaMV a răspuns:

Păi cele mai multe relați se fac pe FACEBOOK...dar depinde,la liceu depinde,dacă îți place,dcă te place, depinde cât de mult comunică cu tine, dacă te place sigur îți va da un semn.Așa că îți poți face prietenă oriunde nu neapărat la șc, parc, facebook.Succes! :*

1 răspuns:
| SammiSchüler a răspuns:

Eu sunt cu un tip din clasa a9a. el e la alt liceu. acum sunt a12a. in general relatiile incep pe la baluri :/ nu e prea greu daca ai putin tupeu sa te bagi in seama cu vreo fata sa dansezi cu ea si a2a zi sa o inviti la o cafea ceva.