| gretablue a întrebat:

happy Vorbesc cu un baiat de 2 luni si il cam plac... vorbim pe mess in fiecare zi si la telefon cand putem. E in liceu cu mine si f2f doar ne salutam. chestia e ca a zis ca vrea sa vorbim si asa in alt mediu diferit de cel de la scoala. Si eu nu am putut sa merg sa ma vad cu el. o data am fost plecata iar altadata mi.a fost rau, dar a ramas ca o sa ne vedem probabil saptamana asta. Vorbeste chiar dragut cu mine si imi spune aproape tot ce face. Oare ma place, sau ce sa inteleg?

7 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna!
E clar,ca te place.
Vrea sa comunicati in alt mediu,ca sa se poata dastainui,sa-ti spuna ce simte.
Are nevoie de intimitate, doar tu cu el.
Mergi la intalnire! Si sa ai succes! Mi-ar place ca dupa intalnire, sa-mi dai un mesaj pe orivat, sa-mi spui cum ti-a mershappy
Pana atunci sa ai grija de tine. si fii bucuroasa, te placeee!

| Dariusuu a răspuns:

Da, este posibil sau poate totul e doar atractie.

Vorbeste cu el si la liceu, asa si el se va obisnui cu tine.

Mult succes.

| WildDream a răspuns:

E posibil sa te placa, dar asta o sa o stii sigur dupa ce te intalnesti cu elwinking
Curaj, mai mult ca sigur o sa fie bine!

| jasminedenissamaria a răspuns:

Mai bine spune-i sentimentele tale fata de pentru ca apoi sa nu suferi o dezamagire tragica(de exemplu:poate ti se intampla sa il vezi cu o alta fat si atunci o sa fie mai rau)!

| evitaevis a răspuns:

Pai daca vorbesti de 2 luni eu cred ca te place, cati ani ai?

| alexandra2278 a răspuns:

Pai normal te place ti-a facut vreo surpriza sau nu conteaza vorbeste frumos cu tine si cred ca e dulce daca ai nevoie de sfaturi intreaba-ma