| anonim_4396 a întrebat:

Vorbesc cu un băiat de aproximativ 5-6 luni. Ieşim să ne plimbăm, el mă îmbrăţişează, mă pişcă şi gâdilă, mă pupă pe obraz, însă până acum nu a încercat să mă sărute. E ciudat, zic eu, pentru că mi-a zis că vrea asta, şii îmi zice multe lucruri drăguţe, şi uneori ne comportăm de parcă am fi un cuplu, iarr el mi-a spus că şi-a dat seama că eu sunt o fire mai timidă. Credeţi că ăsta ar fi motivul. dacă nu, de ce nu a făcut asta, sau de ce nu m-a întrebat dacă vreau să fim împreună după atâta timp?

3 răspunsuri:
| PamPamPaaaam a răspuns:

Nu neaparat ca este timid, poate tine mult la tine si nu vrea sa faca pasul asta pana nu e sigur ca si tu vrei sau te respecta prea mult...

| Maddutzakiss a răspuns:

Asa am patit si eu cu iubitul meu el nu vroia sa ma sarute crezand ca poate eu nu vreau si m-as supara pe el ma iubea si nu vroaia sa ma supere cu nimic asa ca eu cand am vazut ca nu ma saruta l-am sarutat eu si dupa m-a sarutat si el si acum avem 2 ani jumate de cand suntem impreuna asa poate e si la tine sarutal tu nu cred ca il va deranja daca ti-a spus ca ar vrea sa te sarute poate fi inceputul unei frumoase relatii de iubire

| Dragutza_Paloma_Bianka_1998 a răspuns:

Poate este putin timid incearca tu sa fii mai,, infipta" adica saruta-l tu prima nu se intampla nimic nu exista o ordine asa ca mult succes!