| anonim_4396 a întrebat:

Bună.

Vorbesc de câteva luni cu un băiat pe care îl plac, şi care aşa cum mi-a spus, şi el mă place. Acum câteva zile am ieşit pentru prima oară să ne plimbăm şi a fost drăguţ, iar când am plecat mi-a spus că poate o să ieşim şi mâine. Au fost unele probleme. şi nu am mai ieşit, însă trebuia să ieşim azi.

Când l-am întrebat dacă mai ieşim a zis că nu ştie, iar câteva minute mai târziu mi-a spus că el pleacă afară ( eu ieşisem deja cu câţiva prieteni şi credeam că după o să merg să mă întâlnesc cu el ).

Credeţi că a făcut asta pentru că nu vrea să mai ieşim, sau alt motiv? Mă simt aiurea, şi acum am impresia că poate nu mă mai place sau altceva, deşi îmi spune că sunt drăguţă şi că sunt a lui şi e gelos. Ce să mai cred?

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu cred ca a vrut sa iti plateasca cu aceiasi moneda, este un baiat orgolios, intalneste-te cu el maine si vezi cum se comporta

| Zabbyel a răspuns:

Mai incearca si daca evita sa mai iesiti la plimbarica nu te place

Răspuns utilizator avertizat
| madalinamadu a răspuns:

Discuta cu el, poate a avut ceva important de facut si nu a putut iesi, dar daca incearca sa te evite clar nu te place! Bafta!winking

| AnotherMe a răspuns:

Cati ani ai?

| Emmeii a răspuns (pentru AnotherMe):

15. Contează atât de mult?

| AnotherMe a răspuns (pentru Emmeii):

Nu.Doar intrebam.Nu te supara