| Alexucccccaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Voua nu vi se pare ca unii profita de acest site TPU, pentru a posta niste intrebari prostesti?
Unele intrebari chiar nu isi au rostul aici si sunt puse de copii si fete de 9 10 ani.
Nu mi se pare normal sa vad intrebari in care fete de 11 ani intreaba daca e ok sa isi inceapa viata sexuala. Si primesc raspunsuri sa incercelaughing Nu am mai vazut asa ceva.

Unele intrebari sunt puse la batjocura: de ex:
"Mi-am bagat degetul in pasarica pot ramane insarcinata"?
""De ce nu se aude mai tare?" cum curge apa in WC? sau gandurile din capul tau? "
" Am 14 ani si cred ca sunt insarcinata. Vomit mereu."

Ce a ajuns tara asta? Cine are o idee cum sa facem sa nu mai vedem intrebari de astea pe TPU?
Pt ca sincer cred ca sunt oamenii care au intr-adevar nevoie de ajutor si altii care doar din lipsa de ocupatie si din lipsa de creier posteaza asemenea intrebari. Astept raspunsuri.

5 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Pai normal pe orice site sunt capete de teava care nu au ce face cu timpul lor, adminii mai sterg din intrebari dar nu se pot uita peste tot, suntem mii de membrii adica mii de intrebari.
Eu cand vad o intrebare prosteasca de genu o raportez simplu, asa poate mai atrag atentia adminilor sa o vada, nu ii putem "curata" pe toti de pe acest site mereu vor fi astfel de persoane pe aici.

| zurick a răspuns:

Majoritatea confunda orice alta categorie cu Trivia/Amuzante si stii cum sunt papagalii sora mea m-a vazut ca umblu pe aici asa sa-si faca si ea bineinteles nu ca sa ajute cine stie ce ci ca sa faca ce fac si eu.Ce solutie ar fi? Poti schimba si muntii, dar daca n-ai ajutor NU. Daca majoritatea vrea sa se schimbe de abia atunci se va schimba.Si inca ceva prea sunt luati in ras 9-10 ani aici cred ca pot fi mai mari sau ceva de genu.Pa,pa.

| Caricaturistafaralimite a răspuns:

Aici sunt total de acord. ar trebui sa facem o plangere ca au intrebari prostesti aici pe site.

| Alexucccccaaaaaaaaaaaa explică:

Am pus intrebarea asta ca sa vad sincer daca numai eu sunt de aceasta parere sau mai e si altcineva care e de accord cu mine!

| AndreiAndrew a răspuns:

Ma gandesc ca asa cum intrebarile sunt sterse daca au greseli de scriere, sau un limbaj neadecvat, sa fie sterse si daca sunt de genul a ce ai spus tu!