| Insanity a întrebat:

Voua va merge Barn Buddy? Am incercat sa intru sa culeg recolta si imi zice ca "Barn Buddy este oprit temporar", sau ceva de genul, si pana la urma am reusit sa intru, si dupa ce am cules recolta, voiam sa aranjez in alt fel ferma, dau cand dadeam la Aranjeaza elementele imi spunea "indisponibil temporar". cat timp o sa dureze?happydau funditalaughing

Răspuns Câştigător
| PurpleLadybug a răspuns:

Pai ieri si alaltaieri mie nu mi-a mers. azi daoh go on. numa' la BB se poate intampla asa cevalaughing

5 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Mie nu-mi merge deloc...imi zice "Eroare! Nu am reuşit să-ţi îndeplinim cererea."
Si nu stiu ce are si cum sa fac sa mearga sad

| Insanity explică:

Si eu cui sa ii dau fundalaughing)))?laughing))

| hehehe a răspuns:

Mie da. thinking
probabil iti da tie jocul eroare thinking incearca mai tarziu big grin

| pitikaaa a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat.Stai linistita nu dureaza multoh go on

| andrutza12 a răspuns:

Nici me nu imi merge
are candva o idee?