| Marry:X a întrebat:

Voua va plac filmele horror?:X.Eu le adorbig grin si nu stiu dati-mi si mie niste idei de un film, dar sa fie horror, nu mate peste tot, ochii scosi si etc ca astea sunt de domeniul trecutuluiwinking. Unul care chiar v-a speriat si daca vrei sa imi dati niste detalii.Ms. Pa pa:*

Răspuns Câştigător
| alecs871 a răspuns:

Ptoaaa...
Sa incep sa iti fac un rezumat? big grin
Grudge - e nebun filmul asta, l-am vazut acum vreo 2 ani pe la ora 8-9 cand eram singur acasa (greseala vietii mele), bine vazusem partea a 2, am inceput cu jumatae laughing, ulterior am vazut celelalte parti. Filmul e super, e cu o fata cu mutra albastra (spirit fiind) si incepe sa fure lumea cu care ia contact. Merita vazut.
SAW - iti schimba viata. E un "nebun" care dupa mine ar parea perfect sanatos unde face pe uni sa aleaga intre a trai sau a muri, "se joaca cu ei", si pentru ca sa traiasca trebuie chiar sa omoare pe alti. "Let`s the game begin"
Amitiville (e si un "y" in titlu in loc de un "i" dar nu mai stiu pe unde big grin) - cica este un caz real, un sot isi impusca familia, cativa copii si sotia dupa care se sinucide, si in acea casa ulterior se muta alta familie care sotul o va lua pe aceleasi urme ( 3:15)
Unborn - O super bucata are in pantece pe fratele ei care nu s-a nascut si a ramas prins intre lumi si el vrea sa se nasca ( "... "want to be born)
Mirrors - e filmat in Bucuresti, cladirea de pe malul Dambovitei. Imaginea din oglinda nu este cea reala ( asta e un film pentru fetele care sa isi ridice ochii din oglinda) si personajele din oglinda le omoara pe cele din viata reala.
The omen - un film unde se naste fiul diavolului, nu este chiarasa de groaza, dar subiectul in sine te inspaimanta
Da, a scris iulyana si de Drag me to hell, e si el un film bunicel, e nou, aparut de vreo 3 luni si de restul de pe acolo nu prea stiu, poate o sa ma uit si eu la ce filme a scris ea, the mist, 13 ghost si Paranormal Activiti, spus de catre anca happy

10 răspunsuri:
| marsy a răspuns:

Saw

| marsy a răspuns:

The Midnight Meat Train ___Cea mai nouă creaţie a fotografului Leon Kaufman – un studiu despre viaţa nocturnă a metropolei în care locuieşte şi a locuitorilor ei – îi atrage atenţia lui Susan Hoff, proprietara unei importante galerii de artă, care decide să-l ajute pe tânărul fotograf să arate publicului faţa întunecată a oamenilor, surprinsă în poze.
Convins că este pe drumul spre succes, cursa lui Leon de urmărire a vieţii obscure de noapte îl aduce faţă în faţă cu un criminal în serie, Mahogany, care obişnuieşte să-şi măcelărească victimele din metrou în cel mai crunt mod cu putinţă.
Prietena fotografului, Maya, devine îngrijorată de riscurile pe care şi le asumă partenerul ei, în vreme ce artistul îşi continuă neabătut parcursul în subteranele oraşului, ajungând din ce în ce mai aproape de răul absolut.

| Marry:X explică:

Dinulya si alecs, dar despre ce este vorba in ele?hee hee. Ca asta va rugam:*

| alecs871 a răspuns:

big grin si asta e domeniul meu preferat si la fel, si mie imi plac filmele cu "spirite" care se poate intampla si in realitate, nu filme d`alea cand nebun si omoara 20 de mii de oameni (gen infern de ziua indragostitilor)
Poti incerca : Grudge (si la grudge sunt 2 fileme facute de japonezi, "grudge fata in negru" si "grudge alta fata in alb") toata seria SAW, Amitiville, Unborn, Mirrors, The Omen 666 si alte filme bune nu imi mai vin pe moment.

Răspuns utilizator avertizat
| iulyana a răspuns:

Si mie imi placbig grin:X!
Uite cateva sugestii:
The Mist smug e misto filmul :X sfarsitul e demential adica nu ma asteptam sa fie asa...
The House of Wax, e fain filmulhappy
Friday the 13th...
The unbornsmug... :-ss
Drag me to hell :-ss... te tine in suspans
One Missed Call :-s...
Orphan big grin
13 Ghosts :O:-ss asta e foarte tarebig grin te sperii raubig grin

| anca2903 a răspuns:

Paranormal Activity - se spune ca e cel mai infricosator film din ultimii 10 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate mie imi plac filmele de genu infern de ziua indragostitilor si imi plac alea cu mate scoase da nu imi plac alea in care ala face cate 5-6 fraguri de-odata. Nu e misto asa de exemplu in filmu fredy vs jason cand s-a dus jason la petrecerea aia omora ca ciobanu.Si acum exemple:Saw toate 6, tintuitorul, cemetery gates, the exorcist, chucky, resident evil returned from the living dead, intorsi dintre morti asteam ultimele 3 sunt cu zombie si imi plac multbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

30 days of night
nu dau detalii uitate ca e super filmul

| misshoolligan a răspuns:

Mda...the grudge...nu e asa de scarry...pana si fratimiu de 7 ani nu s-a speriat la ellaughing...filme horror...chainsaw massacre, saw, the eye, final destination, the orphan, hurt, house of wax.bye