| anonim_4396 a întrebat:

voua vi s-ar parea ciudat sa vedeti un baiat mergand descult pe strada? Imi doresc ca pe viitor sa adopt acest obicei, dar imi este teama ce va crede lumea.

Răspuns Câştigător
| Kuws6 a răspuns:

Nu conteaza parerea altora atata timp cat tu esti fericit! Daca asta vrei, eu zic sa o faci! Oamenii comenteaza indiferent daca ceea ce facem e bine sau nu. Distreaza-te ca o viata ai!

6 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Nu prea vad rostul. Personal da, mi s-ar parea ciudat sa vad pe cineva descult pe strada.

| RAY a răspuns:

Lumea mereu are ceva de comentat sa stii, tu fi tu insuti fa ceea ce vrei, nu fi o oaie si urmeaza turma

| Fatamuntilor a răspuns:

Daca nu-ti pasa ce ar putea zice lumea, ai putea incerca! Mai intai prin iarba, in parc.Am inteles ca este chiar sanatos.
Dar gandeste-te ca strazile din tarisoara noastra nu sunt tocmai curate,si te-ai putea rani, pentru ca nu tot timpul te poti uita pe unde mergi.
Cand mergeam la tara la bunici, tot timpu umblam desculta si imi placea, nimeni nu se uita ciudat pentru ca toata lumea facea la fel.
Daca convingi doi -trei prieteni sa faceti asta, umblati prin parc, dar luati si papucii pentru orice eventualite.
Iar daca lumea se uita ciudat sau comenteza spuneti ca faceti un studiu social.Ca sa vedeti reactia oamenilor vizavi de asa ceva.Ar fi distractiv daca cineva ar putea filma!

| Doub a răspuns:

Nuuuu.
E chiar fain.
Libertateeeee.

Vara, după o ploaie minunată... sau prin iarbă, de ce nu?

| SergiuBoss11 a răspuns:

Ma,macar sandale sa ai.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti recomand sa nu faci asta. Lumea va crede ca esti sarac si vor rade de tine. Pe langa, pe jos e multa mizerie, te vei face negru pe picioare in doar 5 minute. O zi buna.