| BeautyTeacher a întrebat:

vreau idei sa imi fac ziua ceva special! funda pentru cea mai speciala idee

1 răspuns:
| ShowTim3 a răspuns:

Fa-ti prieten/prietena si o sa vezi atunci zi speciala big grin
Poti sa joci biliard, tenis de camp/masa, piscina, terase, la un sprit, gasesteti hobbyuri (cu cat mai multe cu atat mai bine ) poti incerca sa faci unele activitati si cu parintii, sa mergeti la un film de exemplu sau la cumparaturi.
Mai poti sa stai pe jocuri PC unele sunt foarte foarte bune si te fac sa tai pe ele toata ziua, dar dezavantajul este ca trebuie sa ai un calculator bun pentru jocurile care au aparut mai nou.
Poti asculta muzica ca mine, imi place dance, mai ales melodiile romanesti dar si pop-rock (5% din melodiile care le ascult, restul dance ) big grin
Poti sa spargi nuci de cocos intr... laughing marog am glumit, dar poate iti faci un hobby din asta.
Poti sa te uiti la filme/seriale unele chiar merita vazute, cele clasice.
Sa citesti bancuri seci, nu toata lumea le intelege.
Iesi cat mai mult afara cu prietenii tai.
Du-te mai pe la munti, mai pe la mare.
Sa mananci in oras cu prietenii (cam ingrasa da na acum )
Sper ca ti-am fost de folos uite asa poti sa ai zile speciale, nu doar una happyFundoi? big grin