| Ellenut a întrebat:

Ceva idei de cadouri pentru iubit, vreau ceva special..Este plecat in strainatate si nu am nici o idee sad dau funda :*

Răspuns Câştigător
| Adi0912sa a răspuns:

Depinde de varsta pe care o are... Daca e trecut de 20 poti oferi o cravata daca iubeste sa fie la 4 ace, sau o curea de piele.Sau mai sunt cadourile personalizate, gen pernute cu poza voastra sau cesti. Sticle de vin la fel cu poza lui daca are ziua de nastere cu o anumita felicitare. Ar trebui de fapt sa vezi de ce are mai mult nevoie. Si de fapt cel mai frumos cadou din partea unei fete este fidelitatea si iubirea sincera. :* Succes

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

O poza cu tine.Sa nu te uite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune-i ca o are mai mare decat cel mai bun prieten al lui, care e in tara. Il vei face fericit!