| alexutza1997 a întrebat:

vreau niste pareri in legatura cu liceul Mihai Eminescu din suceava. tot ce puteti sa-mi spuneti imi va fi de ajutor! multumesc anticipat! funda. love struck

Răspuns Câştigător
| AnonimaOk a răspuns:

Am pus un punct dupa liceal si nu trebuia sorry. deci site-ul corect

http://www.cn-eminescu.ro/cms/educatie/liceal

Incearca acum :)

| alexutza1997 explică (pentru AnonimaOk):

Multumesc! :*.

| AnonimaOk a răspuns (pentru alexutza1997):

Nu ai pentru ce, acesta e scopul TPU, sa ne ajutam si sa fim ajutati happy ma bucur ca am fost de folos

5 răspunsuri:
| AnonimaOk a răspuns:

Uite un site care cred ca te va ajuta : http://www.cn-eminescu.ro/cms/educatie/liceal. Ce zici ai gasit aici ce iti trebuie? :D am incercat si eu...
Parerea mea e una buna, din moment ce e colegiu national. pai asta implica o oarecare doza de prestigiu :)

| LupulDeCaraibe a răspuns:

Ce sa zic! Multa teorie! Oricum e bun liceu' daca iti place teoria! E tare am auzit ca ar fi greu, naspa dar eu cred ca e bun! Bafta!winking