| KeepCalmThinkDiffrent a întrebat:

A inceput sa imi placa de un baiat.
Si el ma place big grin cel putin asa stiu eu deoarece mi-au spus prieteni lui, si el mereu ma apara si e dragut cu mine.
Suntem im aceeasi clasa [a8-a :d] ceea ce e bine. straight face

Problema e ca el e foarte, foarte susinos happy
[eu nu sunt deloc] dar chiar nu stiu ce sa fac sa ne imprietenim thinking
Chiar nu am nici cea mai mica idee despre ce sa vb

Il mai intreb cateodata ce faci si chestii marunte... dar atat straight face

De fiecare data m`ati ajutat cu cele mai bune sfaturi happy si va multumesc tongue
Va rog ajutati`ma si de data asta big grin

Răspuns Câştigător
| SexAdviser a răspuns:

Incearca sa iti petreci cat mai mult timp cu el.vezi ce ii place sa faca si faceti impreuna.gen:sa va uitati la un film sau ceva(la inceput ceva de actiune, oricum nu romantic).

5 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent explică:

Leader multumesc pentru raspuns happy
problema e ca vb cu fetele. doar cu mine ii rusine sad

| ŁīĸēÃĐŕēāϻ a răspuns:

Ati putea sa incepeti sa vorbiti lucruri mai serioasehappy.si sa va apropiati incet unul de altul pentru ca daca zici ca ii rusinos trebuie sa mergeti mai incet ca sa se obisnuiasca si el cu ideeahappy.Si apropo se spune ca opusele se atrag! Deci noroc in continuare!

| leader a răspuns:

Probabil nu este genul care sa vorbeasca cu fetele. mergi cu el spre casa. asa pe jos... si nu aveti cum sa mergeti fara sa vorbiti. fa asta 2 3 zile. apoi o sa vezi ca totul o sa fie ok. daca nu aveti acelasi drum. inventeaza si tu ceva. ca mergi pe undeva. doar ca sa mergi cu el. sau cheama-l la un suc. dar este mai ciudat asa pentru ca fiind pudic posibil ca o sa zica, ca nu poate. ca nu stiu ce. asa pe drum spre casa thinking totul o sa fie ok.

| Iubitha a răspuns:

Pai incearca s aii castigi increderea spune-i sectete. nu foarte mari si spune-i sa aiba incredere sa iti zica si el daca vaa nimeriti la o petrecere club ceva dansati impreuna si ai sa vezi ca o sa inceapa sa nu ii mai fie rusine / incearca sa vorbesti cu el undeva sa nu fie multe persoane poate ii e rusine de ele

| Doc_7442 a răspuns:

Pai daca o sa fiti impreuna si cum ai zis ca sunteti in aceeeasi clasa. o sa te plic repede de el pentru ca il vezi in fiecare zi... deci... las-o balta