| CEl8oo a întrebat:

Vreau o programa la calculator care sa-i mareasca volumul sau sa il regleze? Funda garantata!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica sa elibereze spatiu si sa repare erorile?

| CEl8oo explică (pentru anonim_4396):

Nuuu...adic volumul la muzica

| anonim_4396 a răspuns (pentru CEl8oo):

AAA, la muzica. nu cred ca este un progra care sa mareasca volumul, volum ai doar atat cat scoate boxele la maxim. Daca totusi crezi ca se aude incet, poti mari volumul de la iconita cu sonorul din dreapta jos(in bara), clic dreapta pe iconita, apoi open volume control si de acolo poti mari sau balansa volumul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru CEl8oo):

Ai si optiunea " advanced" de unde poti regla basul si ce mai e pe acolo.