| lilith666 a întrebat:

Vreau raspunruri sincere. ce este pentru voi iubirea? cel mai funky rasp fundawinking

Răspuns Câştigător
| Bubulutsaa a răspuns:

Iubirea este o chestie care te face sa razi atunci cand esti obosit.
Iubirea este cand ii spui unui baiat ca-ti place camasa lui, si atunci el se imbraca cu ea in fiecare zi
Iubirea este atunci cand catelusul vine si te linge pe fata chiar daca l-ai lasat singur toata ziua.
laughing)!

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Iubirea este atunci cand adevaratul PRIETEN REUSESTE SA DISTINGA LACRIMILE PE OBRAJII TAI, CHIAR SI CAND MERGI PRIN PLOAIE...
E cel ce cunoaste MELODIA INIMII TALE si ti-o canta cand tu ai uitat cuvintele.

| RKFloryyST a răspuns (pentru neluL):

Eu ti-as da funda!:X

| neluL a răspuns (pentru RKFloryyST):

Eu as mai scrie cateva cuvinte happy Thank's

| kyara10 a răspuns:

Hei mi-ai furat iintrebarea frate nu team zis sa o pui esti culmea

| PedoFrog a răspuns:

Iubirea e ca atunci cand faci pe tine : Toata lumea o vede, dar numai tu o poti simti! -_^