| Dai a întrebat:

Bunaaa a folosit cineva aparatul galvanic pentru vergeturi celulita? vreau rasp sincere va rog! Este bun? merita cumparat?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu cred ca merita cumparat, ca nu rezolva nimic.
Vergeturile sunt crapaturi ale pielii, pe care nu le poate lipii nimic.
Doar operatia chirurgicala le poate indeparta.

| Dai explică (pentru Violleta2022):

Multumesc pentru raspuns ????

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hâtz. Tre sa mergi la sala, ca nu merge sa bagi in tine, sa stai pe fotoliu, si sa iti faci masaje cu aparate minune laughing ca altfel cumparau toti aparate si nu se mai ducea nimeni la sala, nu mai alerga nimeni, nu mai mergea nimeni cu bicicleta, si toti slabeau acasa cu centura vibrabelt si cu aparatu galvanit pentru vergeturi. happy

| Dai explică (pentru anonim_4396):

Vorbesti fara sa cunosti situatia! Sa ti fie rusine pentru asemenea afirmatii. Eu merg de 3ori pe saptamana la sala si de doua ori pe stadion la alergat de mai bine de un an dar tot nu reusesc sa rezolv aceste probleme. Si legat de mancare am renuntat de foarte multe luni la sucuri paine prajeli si toate astea. M am gandit si la aceasta solutie totusi si de asta am intrebat pentru ca nu stiu ce sa mai fac.