| melissa_5789 a întrebat:

Buna vreau sa aflu si parerea voastra. Cand eram mica adoram revelionul dar acum il urasc cred ca e cea ma stupida sarbatoare. Voi ce credeti? (dau funda!)

Răspuns Câştigător
| TheOne_6493 a răspuns:

Eu cred ca acum ai crescut, esti la o alta etapa din viata ta, mai matura, te simti si gandesti altfel si probabil nu te simti implinita pe toate planurile cu siguranta iti lipseste ceva.
Cauta adanc in interiorul tau si o sa afli, raspunsul la intrebarea ta este chiar la tine. Take care:*

14 răspunsuri:
| alessia a răspuns:

Depinde cum il petreci. daca stai in pat si te uiti la tv.sau stai cu oamenii maturi.sigur ca e urat. dar daca mergi in oras cu prietenii sau la unul dintre voi acasa fara un adult o sa fie super te asigur!(ps cand erai mai mica iti placea pentru ca erai mai mica si totul ti se parea distractiv.acum s-au mai schimbat lucrurile) numai bine! j un an nou fericit""laughing

| anna98 a răspuns:

Daca vrei sa iti placa revelionul ar trebui sa vorbesti si sa il petreci cu niste prieteni buni si sa va distrati toata noapte.Nici cu parintii nu e rau daca mai chemi pe langa familie si niste prieteni.Ar trebui sa iti pui in plan ceea ce iti place sa faci cu prietenii.De exemplu revelionul trecut am iesit cu gasca prin oras cu rolele.Asa o sa inceapa sa iti placawinking. fundita?big grinbatting eyelashes

| RoX_6698 a răspuns:

Eu cred că depinde şi cu cine sărbătoreşti.Acum poate eşti obişnuită că ţi. l faci cu aceleaşi persoane dar dacă ţi l.ai face cu persoane diferite ar fi diferit... mie îmi place Revelionul dacă mi. l fac cu mai multă lume glume muzică... spirit de petrecere.Nu mi.ar place dacă mi l. aş face cu părinţii singuri să stau acasă. Părerea mea.

| Andreea3219 a răspuns:

Da si eu atunci cand eram mica abia asteptam Revelionul, acum este doar o alta ocazie sa ma distrez cu pritenii, imi pun intrebarea urmatoare: De ce este asa de importanta trecerea anului? Ce omul nu se poate distra in fiecare zi? Trebuie sa avem un motiv anume?; Oricum nu urasc Revelionul de ex diseara ma duc intr-un club al tatalui colegului meu, ne strangem mai multi si ne distram, nu tinem neaparat numaratoarea inversa tot ce stiu este ca am planuit ca la 00:00 fiecare cum apuca sa se sarute( sexe opuse desigur), pentru ca am facut noi un calcul si suntem egali baieti cu fete.hee hee te pup si iti urez ca noul an sa-ti aduca fericire, iubire, sanatate si un sac plin de dorinte implinite :*:Xbig grin

| ruxi a răspuns:

Nici mie nu imi mai place...pentru ca de fiecare data il fac acaas cu mama cu tatastraight face si e plictisitorrr si mai sunt si toate pocnitorile alea care nu fac mai mult decat sa ne sperie, din cauza lor mi-am pierdut cainelecrying

si tu te-ai maturizat

| Eu_9064 a răspuns:

E super revelionul cand il petreci cu persoanele dragi si bei pana nu mai poti laughing

| gabi115 a răspuns:

E cea mai tare sarbatoare... trebuie sa fi comunist sa nu iti placa.

| alexeanca a răspuns:

Mai, revelionul e o buna ocazie sa te distrezi cu prietenii.De ce nu ai profitat? Cum sa urasti distractia? Cati ani ai acum? raised eyebrows

| bianca_9810 a răspuns:

Salut, sarbatorile din pacate nu mai is cum eraucrying si mie mise pare ca urasc toate sarbatorile pentru ca nu is acasa in rosad dar sunt sigura ca tu ai prieteni incearca iesi si distreazatehappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cum il petreci, dar poate mai este si un alt motiv poate te-ai distrat acest an si nu vrei sa sa il lasi in spate zic si eu

| Andra01 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic.si eu il urasclaughing
probabil din cauza faptului ca de revelion tt lumea se distreaza mai putin eu.
fara petreceri sau mai stiu eu ce:-2laughing
in fn,,

| andrada_5060 a răspuns:

De ce il urasti doar e ultima zi din anul respegtiv

| Bogdan2011 a răspuns:

Pai dc il urasti? laughing

| Madalina311 a răspuns:

Eu cred ca nu ar trebui sa-l urasti pentru mine revelionul este cel mai deosebit :X si il astept cu mare drag.