| Misssy a întrebat:

Am multe filmulete, cu prietenii si as dori, un program sau ceva, sau cum pot sa fac, vreau sa pun toate videoclipurile pe care le am cu ei, intr-un filmulet si pe fundal sa se auda o melodie

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Downloadeaza windows movie maker!
http://windows-movie-maker.en.softonic.com/
...e cel mai usor program cu care poti face filmulete asa cum precizezi tu!

| JustCosmin a răspuns:

Poti folosi orice program de editare ideo. Iata doua exemple: Windows Movie Maker, Corel VideoStudio X4.

| Adrianix29 a răspuns:

Poti cu pinnacle studio sau chiar si cu Movie maker (usor de folosit si simplu de facut) doar ca, la salvare trebuie sa setezi o calitate cat mai buna

| biscuiteletau a răspuns:

Windows movie maker
video pro 9 [ sau nu mai stiu exact cum era dar ceva de genu ]

| RaresDinu a răspuns:

In picasa poti sa editezi poze si sa faci filbe dar cu poxe si sa pui o melodie pe findal nu stiu daca merge si cu filmulete. Funda!