| MeyCara a întrebat:

Vreau sa creez un blog, nu stiu cum sa.i spun, un loc online unde sa-mi dezvalui tot ceea ce simt, dar nu stiu unde as putea gasi asa ceva... Ma puteti ajuta? Funda ^^

4 răspunsuri:
| neca a răspuns:

Tumblr

| Brotacelul a răspuns:

Cel mai simplu e cu www.ucoz.ro

| GabyB94 a răspuns:

Webnode.ro
Iti creezi rapid un cont si apoi te apuci si iti descarci sufletu. De spus spune-i 'cuvinte-indurerate' daca vrei sa fi melodramatic/a

| t5h5Andreeahhrth a răspuns:

Facebook, Tweter, mesinger, odnoclassniki.ru. te sfatui sa fie anonim contul, sau fara poze personale