| dienutza94 a întrebat:

Buna!
Am aflat recent despre cat de profitabil poate fi un site. Stie cineva cum as putea sa creez un site (nu blog. Vreau sa fie ceva gen, www.-numele site ului-.ro/com/net, etc.) si care ar fi costurile minime si maxime. Tin sa precizez ca nu stiu nimic despre programare.
Multumesc! Sper sa ma puteti ajuta!

Răspuns Câştigător
| nylas a răspuns:

Un domeniu.ro costa 51.26 USD fara TVA + hosting (2-5 euro /luna) + site daca nu il faci singur care pot fii de la 50 euro pana la mii de euro

3 răspunsuri:
| DoarImpreuna a răspuns:

Minim 50 euro + TVA si iti fac unul depinde ce vrei.

| DoarImpreuna a răspuns:

Minim 50 euro + TVA si iti fac unul depinde ce vrei. Nu trebuie sa stii nimic de programere doar sa ai ce pune pe site ca sa atragi vizitatori.

| floweray a răspuns:

De ce nu incerci sa-ti creezi site-ul/blog-ul cu www.ucoz.ro? Este un sistem simplu, se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati si vine si cu o interfata in limba romana.

Aici ai un tutorial care iti explica cum te poti inregistra: http://www.youtube.com/watch?v=21DWamHpCTo

Si daca ai nevoie de ajutor suplimentar te ajuta si baietii de pe www.forum.ucoz.ro!

Bafta!