| mihhay a întrebat:

Vreau sa dau anul acesta la liceul militar din Breaza, dar nu stiu unde se da proba teoretica. Am dat proba fizica si psihologica la Campulung Moldovenesc, si stiu ca pe 2 iunie se da proba la Breaza, dar de la un coleg am aflat ca i-a zis cineva de la Liceul Militar ca se tine tot la Campulung Moldovenesc (acel coleg a incercat sa intre la liceu, dar a picat proba fizica). Este cineva dintre voi care merge la Breaza, ca poate ma lamureste putin. Daca nu, ma duc la Breaza pe 2 iunie
P. S. : Am sunat la secretariatul luiceului, dar nu a raspuns nimeni

1 răspuns:
| Special7 a răspuns:

Suntem in iulie