| lavinia1994 a întrebat:

Buna vreau sa dau bacul la chimie organica sunt la profilul stiintele naturii.din cate am inteles ai la alegere unele subiecte in functie de nivel. poate sa ma lamureasca si pe mine cineva cum sta treaba?

1 răspuns:
| MissPurple a răspuns:

Salut și eu dau anul ăsta bacu tot din chimie organică și dat fiind faptul că ești la știinte ale naturii ca și mine, o să dai din nivelul II primul subiect și al 2-lea e la cel ca și cei de la profilul tehnic iar la subiectul 3 mai exact la subiectu G sunt 2 nivele G1 si G2 și va trebui să dai din G2, cei de la profilul tehnic dau din G1. Sper că te-am ajutat, baftă mâine!