| biancatwt7 a întrebat:

Vreau sa dezinstalez Relevant Knowledge si atunci cand selectez uninstall imi apare o casuta in care imi scrie "program to big to fit in memory" care dupa 5-10 secunde se inchide si apare iar si iar si nu pot dezinstala...va rog mult cine ma poate ajuta? dau funda, multumesc.

Răspuns Câştigător
| En3Rgi a răspuns:

Buna.Downloadeazati de pe google iobit uninstaller.Intra in el si cauta ce vrei sa dezinstalezi.Dai uninstall si dupa ce se sterge dai pe advanced search. Daca iti apar niste file sa le bifezi si sa le stergi. Daca nu iti apar dai ok.

1 răspuns:
| biancatwt7 explică:

Mulumesc mult. a functionat.