| virusu007 a întrebat:

Vreau sa fac o cariera in IT Hardware si liceul la care ma duc are urmatoarele clase: cls. tehnica de calcul, cls. automatizari, cls. elctronist.
Care ar fi mai potrivita pentru mine?

1 răspuns:
| BMA a răspuns:

Automatizari...e mai complex

si partea hardware e extrem de usoara si o sa te plictisesti, s-ar putea sa ai noroc si de ceva software in plus decat la tehnica de calcul

app, nu conteaza ce profil esti, oricum nu inveti in scoala prea multe. daca vrei sa inveti ceva, singurul care te ajuta e googlewinking