| littleladybug a întrebat:

vreau sa fac o comanda pe okazii dar vanzatorul cere plata in avans a produsului deoarece nu am calificative. cum fac aceasta plata?

1 răspuns:
| robertrotariu a răspuns:

Buna! pai cum sa faci ii dai in avans dar vezi cat cere ca stiu si u. azi 100 maine 200 etc. daca cere mult negociezi sati lase la jum de pret din plata in avans si eu nu tias recomanda sa cumperi de pe okazi uite aici un site foarte cunoscut eu daici cumpar tot ce-mi trebuie www.emag.ro