| omulpaiangan a întrebat:

Vanzatorul slimfittrend de pe okazii este de incredere? Vreau sa cumpar un ceas de la el, are 98, 96 % calificative pozitive (de la 785 oameni).

2 răspunsuri:
| frostxtq a răspuns:

Buna,
Daca are atatea calificative pozitive inseamna ca este utilizator de incereder. Calificativele sunt date de oamenii cu care a colaborat, deci fii sigur ca daca ar fi dat teapa cuiva sau ar fi mintit in legatura cu produsele ar fi primit calificative negative si comentarii urate.
Okazii e un site foarte util pentru cumparaturi tocmai datorita calificativelor, in functie de ele poti sa iti dai seama daca un utilizator e serios sau nu.

| mius a răspuns:

Este de incredere, eu am cumparat de la el