| paty23 a întrebat:

vreau sa fac pentru cineva un cd trak pentru ca nu ii citeste casetofonul masinii mp3.eu am mel pe calc descarcate numai mp3; mi-a spus cineva sa descarc un program BurnAware Free si sa selectez audio CD. e bine asa? o sa iasa trak si sa citeasca casetofonul? pliz spuneti vreau sa iasa bine,,, funda

Răspuns Câştigător
| bia0000 a răspuns:

Toate mp3 se transforma automat in track atunci cand alegi tipul de formatare al cdului banuiesc ca folosesti nero