| bibobia a întrebat:

vreau sa-i demonstrez unor baieti ca pot arata si eu bine fara, insulte, vreau sa-mi recomandati o coafura de scoala, si cum pot sa ma machiez dar nu strident, dau funda

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Dacă tu crezi că arăți bine, de ce mai contează și părerea lui X, Y, Z? Sau și tu ai aceeași părere ca ei?
http://weheartit.com/......ch/entries

5 răspunsuri:
| CryForYourLove a răspuns:

Fond de ten, mascara, tus si un ruj dragut.
Si coafura nu stiu. daca ai parul drept ondulaza-l sau daca il ai ondulat indreapta-l sau daca il ai intre..alege una dintre variantele de al ondula sau al intindelaughing

| Mihaelazet8 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=uW2Q5tBTUlg eu asa ma machez. daca e mai cauta tutoriale pe youtube

| MaryAlexx a răspuns:

Nu uita asta: NU TREBUIE SA ITI PESE DE CE ZIC ALTII DESPRE TINE! CREDE-MA POTI SA TRAIESTI SI FARA SA LE FACI LOR PE PLAC! tu stii cel mai bine cum arati,ce defecte sau avantaje ai. Nu trebuie sa fii bagata in seama,lasa-i pe oameni sa te descopere pe tine. Lumea din ziua de azi vrea sa fie bagata in seama, sa aiba multa atentie din partea celorlalti.
Mi-e nu-mi pasa chiar deloc de ce zic altii pentru ca nu ma intereseaza, ma intereseaza dor cei apropiati.
Intotdeauna cand ei se iau de tine sau fac glume proaste nu sta cu capul aplecat si fii pe faza si spune-le ceva in asa fel incat sa ii doara si pe ei la fel de mult cat te doare pe tine. Daca nu le zici nimic niciodata, o sa te ia de fraiera, asa ca demonstreaza-le ca esti mai buna decat ei.

| bibobia explică (pentru MaryAlexx):

Multumesc mult pentru sfat :* :* :*

| MaryAlexx a răspuns (pentru bibobia):

Cu placere!