| fitzy a întrebat:

Buna:* vreau sa-i fac o surpriza prietenului meu el sta la bloc si vreau sa scriu pe jos mare te iubesc si nu stiu cu ce poate ca daca scriu cu vopsea se leaga politia de mine si trec si masini peste pana se usca si cu sprei am zis ca poate nu s vede bine care ma poate ajuta? funda:X

Răspuns Câştigător
| Primo a răspuns:

Teai gindit la creta e destul de vizidila si daca trec masinile nu are nimic

1 răspuns:
| Anonimusa a răspuns:

Creta, diferite materiale, din masini aranjate una langa cealalta. happy