| Emma_6271 a întrebat:

Buna:*
Mi s-a stricat tachu la telefoncrying.
Daca vreau sa scriu un mesaj nu`mi merg litere "i, g, h, p, cu, r, s".
Daca vreau sa intru la mesaje imi intra in meniu si asa mai departe ma poate ajuta si pe mine cineva? ce sa-i fac?crying
fundalove struck

1 răspuns:
| lionut a răspuns:

Poate e decalibrat (dai click pe un buton, dar se apasa altul de langa?). Unele au prin meniu o functie de calibrare, unde iti afiseaza niste puncte pe ecran si te pune sa apesi exact pe ele; dar, asta variaza in functie de telefon; poate ar fi bine sa spui aici si ce tel ai, si poate cineva stie exact ce sa faci.
O alta chestie ciudata pe care am auzit-o la cineva a fost ca a avut aceeasi problema din cauza cardului de memorie, dar mi se pare putin probabil.
Succes happy