| alex951 a întrebat:

vreau sa ii dau un buchet de flori iubitei mele (prin curier) si nu stiu cum sa fac, vreau sa le comand de pe net si sa le duca la ea acasa (problema e ca nu vreau sa platesc cu cardul) si nu stiu cum sa fac?

2 răspunsuri:
| alabalaportocalala a răspuns:

Pai dupa ce comanda ajunge la tine acasa mai dai ceva curierului (la bani ma refer)sa i le trimita iubitei talewinking

| NoOrdinaryHuman a răspuns:

Sau mergi cu un amic pe care prietena ta nu il cunoaste la o florarie, ii iei un buchet si ii dia prietenului sa ii trimita el florile din partea ta.Sa se dea el drept curier.