| Alexiioanna a întrebat:

Vreau sa ii fac celei mai bune prietene un cadou frumos de Craciun, dar nu sunt genu care sa ii cumpere, mai ales ei, ceva superficial si materialist, avand in vedere si cadourile de pana acum (o fotografie cu ea, cu mine si inca o prietena; un album cu toate amintirile nostre de cand am devenit prietene; o cutiuta de bijuterii facuta de mine...). As vrea ceva cu totul special si spectaculos mai ales ca in ultima perioada relatia noastra s-a cam racit si vreau sa ii art ca inca sunt si voi ramane cea mai buna prietena a ei.Si pana acum nu am nici o idee, ma puteti ajuta? Dau si funda!

3 răspunsuri:
| Albãstriţaxx a răspuns:

Poti sa ii faci un brelog personalizat, pe care sa scrie numele teu si al ei, sau cum a spus byby965 un tricou personalizat cu voi doua, un fel de carticica/album cu voi doua, si sa ii scrii ceva gen: poezie/felicitare. big grin

Mult succes, sper sa ii placa, de fapt, cu siguranta ii va placea, pentru ca va fi de la o persoana speciala, de la cea mai buna prietena a ei.

Funda? happy

| byby965 a răspuns:

Un tricoou personalizat cu voi douatongue

| Filimon_Dienutza_1995 a răspuns:

Poi dacă ai vreo prietenă reprezentant la Avon, îi zici să îți dea catalogul și acolo vei vedea diverse lucruri. Sigur vei găsi ceva care să îți placă. Succes. happy