| Tity14 a întrebat:

vreau sa imi cumpar un nokia C3 dar am auzit multe plangeri in legatura cu acest telefon. Va rog, cei care aveti acest telefon sa`mi spuneti si mie avantajele si dezavantajele lui. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| OnutsaXD a răspuns:

Eu il am si sunt foarte multumita de el. Pentru mine are doar avantaje : pot scrie mai repede mesaje, intru pe net cand ma duc intr-un local, e foarte usor personalizabil, muzica se aude tare etc.
Orice display se sparge la orice telefon daca le trantesi sau iti cad din mana. Al meu a luat niste trante dar n-are nimic.
Sper ca te-am ajutat in alegerea ta.

1 răspuns:
| pokiD a răspuns:

Pai. e avantaj ca poti sa scrii mai repede daca ai net. iar dezavantaje este ca: 1. este cam mare. 2.se poate sparge displayu foarte repede. ciao