| Mara2002 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon, HTC windows phone 8x, si costa 999 lei, tata spune ca nu am ce face cu un telefon atat de bun, desi chiar am ce facehappy Cum il conving sa mi l cumperewinking p.s am 13 anihappy Funda!

Răspuns Câştigător
| ClauA17 a răspuns:

Pai poate ca tatal tau nu are suficienti bani ca sa ti-l cumpere ai putea sa mai astepti sau sa iti cumperi unul mai ieftin, sau daca stii ca are bani si chiar ai nevoie spune-i ca toti prietenii tai au telefoane performante si vrei si tu unul ca o sa fii cuminte si bla bla baga niste dume laughing

1 răspuns:
| Radu284 a răspuns:

1. Esti sigura ca vrei un Windows Phone?
2. De ce ai nevoie de el? Adica ce vrei sa faci cu el ce nu ai putea face cu un telefon mai ieftin?