| anonim_4396 a întrebat:

Buna vreau sa imi cumpar un vodafone 555 blue ca are facebook dar la facebook trebuie sa ai internet sau e gratis? cel care are acest telefon sa-mi spuna si mie despre ce e vorba si ce jocuri are sau ce trebuie sa descarci Fundaaaaaaa!

Răspuns Câştigător
| Euics a răspuns:

Eu am voda 555 blue. si trebuie sa-ti iei net.altfel nu merge(daca esti pe cartela) sau te taxeaza (daca esti pe abonamen)big grin
si despre jocuri, el normai are decat 2 jocuri "tetris trial" si "the sims 3 trial" dar poti sa iei jocuri de pe net.happy.