| Alexandra_4047 a întrebat:

Vreau să imi daţi o idee despre cum aş putea să imi petrec ziua de naştere? Menţionez că nu merg in cluburi.Mulţumesc happy

5 răspunsuri:
| äπđÿ a răspuns:

Exista o groza de idei thinking
ar fi una sa iti inviti familia prietenii sa dansati beti mancati; x va distrati
sau doar prietenii si va faceti de cap acasa doar voi smug sauuuuu doar tu si cei apropiati va fi misto.
Daca vrei sa te mai ajut da'mi un pm te ajut cu cea mai mare placere :*
Bft:*

| Nutemaiholbadarling a răspuns:

Acasa cu o bataie buna cu perne, alunelaughing
Intr-o cofeterie
In parc(pe iarbaaa `)
Pe lac(daca e iarna)
La un restaurant (cuminti )
funda?

| BadBoyCristy a răspuns:

Poti face club la tine acasa.

| ღβ3b3LuSa a răspuns:

Pai poti sa o organizezi acasa, la padure, la terasa.
Uite aici niste pasi cum poti sa organizezi o petrecere:
http://www.yuppy.ro/......eceri.html
Sper ca am ajutat:*

| ŞoSeŢeL a răspuns:

Pai ai putea sa iti inviti prietenii sa sarbatoriti sau eu de ziua mea am stat jumatate de zii cu prietenii, am petrecut in casa si supa am iesit pe afarahappy. Succes si la multi ani pentru atunci:*winkinghappy