| cyciu a întrebat:

Vreau sa imi decolorez si eu parul ca am mai multe nuante in cap si vreau sa il decolorez ca sa ma pot vopsii si sa am o culoare uniforma.
am auzit ca merge si apa oxigenata sau pudra decoloranta. Care e mai buna...care nu strica parul?

Răspuns Câştigător
| Cristinutzzzza a răspuns:

Amandou distrug parul! e decolorare til arzi insa foloseste pudra decoloranta eu aia am folosti. funda?

1 răspuns:
| dora321 a răspuns:

Pai eu cred ca apa oxigenata deoarece pudra decoloranta e cam la fel de toxica precum vopseaua. Decizia este a ta dar chiar si dupa ce il vei decolora vor ramane pe alocuri diferite nuante