| A_5617 a întrebat:

Vreau sa`mi dau o gaura in ureche. Cu ce imi recomandati sa o fac, cu ac de seringa sau cu cercel dezinfectat? Cu care doare mai putin? Fundita:*...Si app: imi dau gaura singura nu la salon.

Răspuns Câştigător
| veveroi a răspuns:

Cu cercelu si sa fie din aur si de partea cealalta a urechii sa tii o lamaie

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Inteleg ca nu vrei sa te duci la "salon", dar, chiar nu cunosti o asistenta medicala care ar putea sa iti faca piercing-ul in conditii de igiena?
Nu stiu daca merita sa te incapatanezi cu riscul unei infectii.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Am eu o puşcă sterilă. Stai să-ţi dau eu gaură?batting eyelashes

| Anduciu a răspuns:

Du-te la o bijuterie unde tine aur, iti face gaura intr-o secunda, dai 10 lei si scapi de grija.Nu doare si e totul steril.winking

| justdanceklihkuugiuhb a răspuns:

Costa 5 lei la un salonlaughingchiar trebuie sa o faci acasa?big grin