| anaagafon123 a întrebat:

Buna, vreau sa imi fac comanda la adidasi nike x Dior Air Jordan si nu stiu de pe ce site. Ma poate ajuta cineva?

4 răspunsuri:
| just4ubr2015 a răspuns:

Are si pe eMAG pe zalando.ro sau https://sosukicks.ro/products/air-jordan-1-high-dior da la pretul ala iti ei apartament laughing

| Innaxr a răspuns (pentru just4ubr2015):

Sosukicks sunt 100% originale?

| cruceLaGatDunhillLaBot a răspuns:

Originali? De pe StockX...

| Mela1000 a răspuns:

Bună, o idee ar fi să îi comanzi de pe OLX. Așa știi că sunt în România și că nu trebuie să aștepți până ți-ar veni din altă țară, plus că pe OLX, din ce am văzut eu, majoritatea sunt noi(cel puțin așa spun vânzătorii) și la preț mult mai mic decât in alta parte.