| private09love a întrebat:

Buna!

Vreau sa imi fac piercing in buric si vreau sa va intreb anestezia cum va fi un fel de crema sau spray? Si mai am o intrebare dupa ce imi fac piercing-ul pot merge la solar? Dupa cat timp pot merge?

Multumesc mult!

2 răspunsuri:
| mayia a răspuns:

Eu mi-am facut pierce in buric acum o saptamana. si nu mi-a facut nicio injectie. mi-a dat cu spray dar poate sa iti dea si cu crema, numai ca ii ia mai mult timp cremei sa-si faca efectul. la solar mi-a spus ca pot sa ma duc dupa ce se vindeca.cam 2-3 saptamani dupa.

| pusikyou a răspuns:

Nu iti face su spray nici crema iti face cu injectia.Si n-ai voie de loc la solar pentru ca s-ari putea sa se infecteze zona.:*