| anonim_4396 a întrebat:

Poate cineva de pe aici sa-mi raspunda la niste intrebari? Ma refer la fetele care si-au pus piercing in buric si cele care s-au dus la solar.Am niste intrebari legate de astea.As dori si eu sa imi pun piercing in buric si sa ma duc la solar si vreau mai multe informatii despre astea. Dar si cei care stiu cate ceva sa-mi raspunda.Credeti ca daca ma duc cam 3-4 minute la solar din 2 in 2 saptamani cam 3-4 sedinte ma voi bronza si eu? Multumesc:*

3 răspunsuri:
| DenysaLove a răspuns:

Nu am nicio boala de piele Doamne ferestelaughing
Dar nu vreau sa fac abuz de solar sa nu fac cancer de piele straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar tu ce ai? de ce sa nu te bronzezi? ai vreo boala de piele sau ce?
Cu respect, John http://sp2.ro/019926

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da
te vei bronza
cat de cat