| SoreLove a întrebat:

Vreau sa imi fac un tatuaj si am nevoie de cateva idei thinking. Ma puteti ajuta cu niste texte care sa ma ajute sa nu repet aceleeasi greseli si sa fiu puternica.

3 răspunsuri:
| RubyDonnahue a răspuns:

Fii sigura ca asta iti doresti intai deoarece iti vor trebui cel putin 12 sedinte dureroase pentru a il scoate!
Eu personal as tatua ceva ce inseamna extrem de mult pentru mine (numele iubitului/ei, o vorba inteleapta ce m-a ajutat etc.
Si eu ma gandesc sa imi fac un tatuaj mic si finut (sa nu fie foarte vizibil) cu numele persoanei iubite.

Succes si spune-mi ce ai ales! happy

| Mihaela1964 a răspuns:

Unde te vezi peste 10 ani? Posibil sa ajungi sa lucrezi intr-o companie multinationala, intr-un minister sau in alta institutie de acest gen si sa iti doresti din suflet sa nu fi avut inspiratia nefasta de a te tatua.Gandeste-te bine de tot la asta, te rog.

| Sssteleveerzi a răspuns:

Buna.da-mi add pe mess, iti las mesaj cu idul meu si iti dau eu mai mult poze cu niste tatuaje super
, daca doresti happy :*