| sweetyblue27 a întrebat:

Vreau sa imi iau niste casti smechere! Imi puteti da niste sfaturi? (de care, de unde sa imi iau si cat costa?)... Daca puteti dati si LINK. Mersi aniticipat. cel mai rapid si mai bun raspuns primeste funda! :*

Răspuns Câştigător
| Epigonul a răspuns:

Daca pui cu adevarat pret pe calitatea muzicii, ceea ce iti recomand eu sunt aceste casti. http://www.emag.ro/casti-in-ear-philips-she3570wt-10/pd/EBJ67BBBM/
Le folosesc cam de 2 ani de zile si sunt extrem de multumit de performanta acestora.Sunt de departe cele mai bune casti pe care le-am folosit vreodata si pot spune ca am incercat cateva modele pana sa dau de acestea.Cand am cumparat ultima pereche acum vreo luna, pretul lor era de 52 de lei, deoarece erau la reduceri, dar pretul initial este de 65 lei.Costa mult stiu, dar parerea mea este ca merita toti banii.

| sweetyblue27 explică (pentru Epigonul):

Eu ma referam la de acelea mari...

1 răspuns: