| tatiana25 a întrebat:

Buna vreau sa imi raspundeti la o intrebare cine bate dintre dima si dorian din serialul pariu cu viata?

1 răspuns:
| SimoooSven a răspuns:

In primul rand este un serial foarte nasol. Nu vad de ce sunteti toti "vai LALA BAND". Are si un nume naspa. Zici ca e de gradinitabatting eyelashes. Si nici nu le poti spune cantareti. La concertele lor canta doar melodii din alte tari. oh go on. Nu vad de ce nu isi fac singuri melodii. Ma rog. Am ajuns sa ii urcam sus pe cei mai de jos oameni. Anca din Pariu cu Viata a fost o taranca. Am vazut-o la Dansez pentru tine cum plangea ca nu avea bani oh go on si acum e plina de bani si fite.