| Sakay_Yuri_1990 a întrebat:

vreau sa imi spuneti ce sa fac daca ma despart de un baiat...…sa il ignor sau sa incerc sa fiu din nou cu el?

2 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Daca te simti si tu vinovata pentru despartirea voastra eu zic sa-i acorzi o sansa dar daca el este de vina si e ceva de neiertat zic sa-l ignori si sa iti vezi de viata.

| tdbmarius a răspuns:

Daca te desparti de el si totul este ok puteti sa ramaneti prieteni. Daca el este de vina si nu poti sa treci peste lucrul care la facut ignora-l. Daca esti tu de vina si inca vreti sa fiti impreuna, impacati-va.