| Sabryy a întrebat:

Vreau sa imi ziceti si mie mai multe forme de supranatural. Inafara de : vampir, varcolac, vrajitor, vrajitoare, demon, semidemon, saman, necromant, stafie. Nu, nu cred in de'astea, dar chiar as fii interesata, daca mai stiti.

Răspuns Câştigător
| adriana49 a răspuns:

Incearca daca asa www.spiritelenaturii.go.ro

4 răspunsuri:
| strangeBFF a răspuns:

Salut sunt o... vrajitore s-ar putea ice daca esti interesata de supranatural contacteaza-ma aici strange.life22@yahoo.com sau intra pe siteul www.anormalfriends.blogspot.com