| KydsBoy a întrebat:

Va rog ziceti-mi si mie cum ma transform in varcolac, zombi, vampir(o stiu), vrajitoare la sims 2...Va rog cine spune funditabig grin

Răspuns Câştigător
| gamestoper1998 a răspuns:

Daca stii o bobita de engleza iti recomand urmatorul video:http://www.youtube.com/watch?v=phLZ84fkSGM
Daca nu stii fii atent:tastezi din nou acel cod bollprop.......si dai shift+click pe simsul pe care il ai.Bun, dupa alegi dintre ferestrele care apar,, more''. Apoi click spawn si dai Rodney's deat creator iar apoi va aparea o piatra de mormant. Apoi alegeti sims-ul pe care vrei sa fie zombie. Apoi click pe mormant si alege,, pick a death''. Apoi alegi un mod prin care vrei sa moara simsul ca sa il faci zombie, de ex:die by frighting. Apoi dupa ce a murit grim reaperul(moartea)va aparea si va transforma simsul mort intr-o piatra de mormant sau o mourna(oala in care se tine cenusa)Dupa aceea dai ctrl+shift+c si dupa ce a aparut din nou casuta unde escrii codurile scrii urmatorul cod: unlockCareerRewards
apoi du-te la sims-ul care il mai ai in viata si cauta la career rewards(casuta aia unde ai obiectele acelea care corespund cu job-urile simsului ca de ex:pentru atlhetic career un sac de box etc)si cauti dupa un telefon asezat pe un fel de piatra si il asezi in casa(ai in videoclip imaginea)apoi dai la telefon call grim reaper si alegi sims-ul mort si il platesti cu 3000$ mai mult sau mai putin si voala noul tau zombie. Sper sa te fii ajutat indeajuns si bafta!

2 răspunsuri:
| gamestoper1998 a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai sims 2 pets pentru a fii varcolac si sims 2 nightlife pentru vampir.Fii atent asta este metoda de trisat mai usoara:dai ctrl+shift+c si scrie in casuta care apare boolprop TestingCheatsEnabled true (spatiu dupa enabled)si dupa ce s-a activat cheatul tine apast shift in timp ce dai click pe personajul pe care il vrei vampir/varcolac apoi cauta dupa optiunea care iti va face sims-ul vampir/varcolac.Baftawinking

| KydsBoy explică (pentru gamestoper1998):

Dar Zombie stii daca stii plz spune-mi?