| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa intru intr-o asociatie, sau nu stiu cum se numeste, grup, care se ocupa de voluntariat. SUnt din Rep. Moldova, asa ca nu doresc grupuri cu care trebuie sa ma intilnesc. Grupul poate fi cu animale... sau nu stiu happy

1 răspuns:
| openmind a răspuns:

In general asta se face pe plan local. Poti gasi pe internet tot felul de informatii.si pe mine m-a interesat dar m-am dezamagit cand am vazut cateva din criteriile pe care se bazeaza anumite ANG-uri...bafta