| ofataoarecare a întrebat:

Vreau sa ma ajutati cu ceva daca puteti va roog mult vreau niste idei.deci sunt reprezentanta liceului meu si imi trebuie o tema la chimie pe care sa o prezint in alte licee...si habar nu am ce tema sa aleg:-( daca are cineva idei, va rog frumos sa imi spune-ti! Dar ceva teme de liceu, nu din alea de cls 7 si a8... ceva asa mai greu.Multumesc anticipat!:-)

1 răspuns:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Abordează o temă interesantă, care să nu plictisească cu date și formule cum ar fi de axemplu drogurile.
Citește aici ca să te inspiri și apoi actualizează datele http://www.referate10.ro/referate-chimie/abuzul-de-droguri-ii-9524.html
Mari succese!