| lulu_8735 a întrebat:

As avea si eu o problema cu un baiat! Imi cam place de el dar cand vreau sa ii vorbesc (de ex: pe mess) el iese imediatsad Nu l-am vazut de foarte mult timp si incerc sa vorbesc cu el sa vad daca si el ma place. Dar pana atunci ce sa fac? Helpcrying Multumesc!

Răspuns Câştigător
| romeo78 a răspuns:

Sincer, ignora-l. Probabil, ca nu reprezinti nimic pentru el si nu vrea sa discute cu tine. Un baiat, cand se simte sufocat, poate face urat. De aceea lasa-l in pace. Daca va dori sa discute cu tine, o va face fii sigura. Vezi-ti de scoala, familie, viata ta si cauta sa gasesti pe altcineva, care stie sa te respecte, sa te accepte, aprecieze si discuta cu tine. Sa fie barbat si sa aiba curajul de ati spune in fata daca te refuza. Succes!

2 răspunsuri:
| yomikutzaskumpy a răspuns:

Pai daca iese imediat de pe mess cand intri uh in vb cu el poate ca nu vrea sa vb cu tinesad
lasa-i un mesaj pe mess si spune-i ca vrei sa vb cu elhappypoate reusesti sal cucerestihappy
Bafta!

| UnRomanOarecarare a răspuns:

Nu il baga in seama, nu ii da importanta pra mare, si incearaca sa crezi ca nu exista adica sa nu ii faci nimic si ai sa vezi ca intr-o zi oarecare o sa te placa si o sa-ti spuna intodeauna merg la fete asa a facut o fata cu mine si i-am spus pana la urma nu oti suporta asa ceva mai ales baietii. Fundathinking